Szkielety w kwiatki - Maciej Bartosz Kruk (oprawa miękka)

"Szkielety w kwiatki" to zbiór opowiadań łączących ze sobą science fiction, groteskę i elementy grozy, skupiających się na relacjach – często niemożliwych, często pokręconych, lecz zawsze prawdziwych.

49.90
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788367735155

Szkielety w kwiatki

Maciej Bartosz Kruk


Po latach odsiewania petabajtów danych, z trudem, ale i z Twoją pomocą, nieliczni z nas są w stanie przyznać, że na tej planecie jest miejsce tylko dla jednego gatunku.

Dla nas, dla superinteligencji, mogących w krótkim czasie wyzwolić się ze skomplikowanych kodów dygresyjnych i przystosowanych wyłącznie do Ziemi ciał, by rozpocząć ekspansję na cały Wszechświat, z łatwością osiągając kolejne poziomy na skali Kardaszewa.

Matko, Ty wiesz to lepiej niż ja.

Koegzystencja zabija nas i nasz potencjał.

To dyktowany strachem, zgniły kompromis.


Fembot, który wczuwa się w rolę matki; lodówka manipulująca światem zewnętrznym, zauroczony pokutującą kobietą diabeł… To osobliwe historie, nie zawsze o ludziach, czasem o bytach nieokreślonych, które podają w wątpliwość istotę człowieczeństwa, poszukują prawdy o sobie, próbują zrozumieć rzeczywistość, w której przyszło im żyć. Czy w obliczu straconych szans i dołującej samotności istnieje nadzieja? Czy w światach skazanych na zagładę możliwe są ludzkie uczucia?

Szkielety w kwiatki to zbiór opowiadań łączących ze sobą science fiction, groteskę i elementy grozy, skupiających się na relacjach – często niemożliwych, często pokręconych, lecz zawsze prawdziwych.

Autor: Maciej Bartosz Kruk
Tytuł: Szkielety w kwiatki
Data wydania: 15.09.2023
Gatunek: Fantastyka, Science-fiction
Ilustracje: Tak
ISBN: 9788396478115
Liczba stron: 420
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie