DICE - Agata Suchocka

Po konflikcie nuklearnym rządy nad światem przejmuje sztuczna inteligencja. Tworzy pozornie idylliczne metropolie, w których ludzie i androidy kilku generacji koegzystują w pokoju.

49.90
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
ISBN 9788367735100
Zostaw telefon

DICE

Agata Suchocka


Niedaleka przyszłość.

Po konflikcie nuklearnym rządy nad światem przejmuje sztuczna inteligencja. Tworzy pozornie idylliczne metropolie, w których ludzie i androidy kilku generacji koegzystują w pokoju. Nie ma wojen, przestępczości, polityki, religii. Opium dla mas stanowi Regenium – specyfik pozwalający zachować młodość i witalność, o którym biedniejsi mogą tylko pomarzyć. Usiłują zarobić na niego, wykonując nikomu niepotrzebne prace.

Jednym z takich anonimowych robotników jest Roland Dice, który w gigantycznej korporacji dezaktywuje wadliwe roboty, znudzony przewidywalną i pustą egzystencją. Pewnego dnia, z nieznanych sobie przyczyn, Dice nagle awansuje i staje się kimś bardzo ważnym, zarówno dla ludzi, jak i myślących maszyn…

Mieszanka wybuchowa motywów z kultowych dzieł popkultury z gatunku science fiction i cyberpunk, takich jak „Blade Runner”, „Matrix”, „Ghost in the shell” czy „Johnny Mnemonic”.

Autor: Agata Suchocka
Tytuł: DICE
Data wydania: 05.04.2023
Gatunek: Cyberpunk, Science-fiction
Ilustracje: Tak
ISBN: 9788367735100
Liczba stron: 308
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.