Ruszamy z przedsprzedażą naszych czerwcowych tytułów!

Premiera 14 czerwca.

 

„BITE ME” Agaty Suchockiej

Opis okładkowy:

Rok 2150. Albo coś koło tego, bo nikt już czasu nie liczy.

Wyludniony, zaśmiecony i owładnięty manią cyborgizacji świat przestał zapadać w sen. Nastała wieczna noc, promienie słoneczne nie penetrują warstwy industrialnych wyziewów i gęstych, nisko wiszących chmur.

Po pulsującej neonowym światłem i biciem serc niedobitków ludzkości ostatniej ostoi cywilizacji szlaja się ON – znudzony trzystuletnią egzystencją Nocny Łowca, który wszędzie już był i widział rzeczy, w które ludzie by nie uwierzyli. Aby zabić monotonię niezapadania w sen, dorabia jako mnemoniczny kurier, przenosząc w ciele newralgiczne dane. Sprzedaje je tym, którzy zapłacą najwięcej, by kupić jedyne dobro, na którym mu jeszcze zależy – rozpuszczone w czystej krwi ludzkie życie. Jest to towar wysoce deficytowy w świecie, w którym nie sposób odróżnić człowieka od androida.

Otrzymane od gigakorporacji zlecenie marzeń szybko przeradza się w koszmar na jawie…

 

„Melancholijka” Patrycji Żurek

 

Opis okładkowy:

Melania to spełniona żona, matka i fotografka. Jednak pod pozorami kryje się mrok, który coraz mocniej ją pochłania. Usiłuje się z niego wyrwać, ale relacje z matką, psujące się małżeństwo i problemy z dziećmi tego nie ułatwiają. Ciosy spadają jeden po drugim i kobieta nie ma już sił walczyć.

 

„Melancholijka” to powieść o depresji. O tym, że czasami pragnienie, by nie istnieć, jest silniejsze niż wszystko inne oraz że w pewnym momencie życie całkowicie obojętnieje. Ile niepowodzeń można dźwignąć? Ile razów od bliskich przyjąć przed kapitulacją?

Ta książka to podróż w mrok, spojrzenie na duszę drugiego człowieka zastygłą w cierpieniu niczym w bursztynie.

Podróż aż po kres.