Wyspa rozkładu - Michał Ferek

Symbol: 18+ | Produkt tylko dla osób pełnoletnich

Roy Orson, znany w całym New Hampshire jako Świntuch, od początku nie miał łatwo. Wyśmiewany przez rówieśników i oskarżony przez społeczeństwo o paskudny czyn...

49.90
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 978867735001
Zostaw telefon

Wyspra rozkładu

Michał Ferek


Legenda powraca!

Roy Orson, znany w całym New Hampshire jako Świntuch, od początku nie miał łatwo. Wyśmiewany przez rówieśników i oskarżony przez społeczeństwo o paskudny czyn popełnia samobójstwo, skacząc z klifu miejscowej góry Belknap.

Po latach od jego śmierci przez Gilford przetacza się fala zbrodni. Młode kobiety zaczynają znikać bez śladu, a wszystkie tropy prowadzą na jedną z wysp leżących na jeziorze Winnipesaukee. Czy to naśladowca nieżyjącego człowieka-świni, czy może dawne zło właśnie dało na powrót o sobie znać?

Robert Davidson – strażnik leśny okręgu Belknap i przyjaciel Roya z lat szkolnych – zaczyna śledztwo na własną rękę. Zrobi wszystko, by powstrzymać mordercę.

Nikt nawet nie podejrzewa, że ktoś usilnie dąży do tego, by stać się nową legendą Ameryki…


*Ostrzeżenie*

Autor w swojej powieści porusza trudne tematy: mordy, handel żywym towarem, przemoc wobec dzieci i zwierząt, dewiacje seksualne, próby samobójstwa i okaleczeń oraz zażywanie narkotyków.

Jeśli nie jesteś świadomy tego, czym jest horror ekstremalny, jakie treści zawiera, w jaki sposób są one przedstawiane, to nie jest to lektura dla Ciebie.

Jeśli jednak lubisz brutalne sceny, masz mocny żołądek, chcesz poznać psychikę zwyrodnialców, to zapraszamy do lektury!

Autor: Michał Ferek
Tytuł: Wyspa rozkładu
Data wydania: 21.02.2023
Gatunek: Horror, Horror ekstremalny
Ilustracje: Tak
ISBN: 9788367735001
Liczba stron: 328
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.